GÜNEŞLİ,YENİBOSNA YAZICI,TARAYICI,TONER SATIŞ,TEKNİK SERVİSi

GÜNEŞLİ YAZICI,FAKS,TARAYICI,TONER SATIŞ ve TEKNİK SERVİS

Yazıcı,Tarayıcı
, Faks, Fotokopi makinelerinizde oluşan arızalar ve sorunlar Firmamızda konularında uzmanlaşmış olan uzun yıllar teknisyenlik yapmış eğitimli ve sertifikalı teknisyenlerimiz tarafından çok kısa sürelerde yapılmaktadır.

Yazıcı grubunun yedek parçaları ve sarf malzemeleri firmamız portföyünde sürekli bulunmakta servis sürecinde işlemlerin daha kısa sürmesini sağlamaktadır.

Yazıcılarınızın bakımlarını düzenli yaptırmanın tartışmasız işlerinizin kesintisiz olarak işlemesine olanak sağlayan daha sonra çıkabilecek bir çok arızanın ve sorunların önüne geçmenizi saylayan bakımlardır.

Yazıcı tamiri'nde Marka model fark etmeksizin arızalı yazıcılarınız iş yeri veya evinizden teslim alınarak, en kısa sürede ücretsiz olarak arızası belirlendikten sonra, yazıcınız hakkında hazırlanmış rapor size sunulur. Onaylamanız durumunda yazıcınızın onarımı yapılır, onaylanmayan yazıcıdan herhangi bir arıza tespit ücreti talep edilmez. Yazıcınız onayınızın ardından 1 gün sonra onarılarak ilk günkü performansında size teslim edilir.
Yazıcı tamiri ile ilgili bakım, onarım işlemlerinizde SGS BİLİŞİM olarak Oki yazıcı tamiri, Hp yazıcı tamiri, Epson yazıcı tamiri, Xerox yazıcı tamiri,Brother yazıcı tamiri,Canon yazıcı tamiri,panasonıc yazıcı ve faks tamiri ve Lexmark yazıcı tamiri başta olmak üzere diğer tüm markalarının yazıcı tamiri, Orjinal ve muadil toner satış ve dolumları yapılmaktadır.güneşli yazıcı servisi

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.