İKİTELLİ YAZICI,FAKS,TARAYICI,TONER SATIŞ,TEKNİK SERVİS
İKİTELLİ YAZICI,FAKS,TARAYICI,TONER SATIŞ ve TEKNİK SERVİS

Şirketimiz ;1999 YILINDAN bu güne kadar,;Fotokopi,Yazıcı,Tarayıcı,Faks,Barkod Yazıcı gibi ofis makinelerinin satış,tamir,bakım,servis,teknik servis,toner dolum,orjinal ve muadil toner ve kartuş satışları konusunda hizmet vermektedir.

Firmamız kurulduğu günden buyana hizmet alanlarını sürekli genişleterek ikitelli bölgesine ve çevre bölgelere teknik hizmet ağını genişleterek ,tecrübeli teknik ekibimizle en kısa zamanda çözüm ortağınız olacağız.

Toner dolum ve satış;

İkitelli Bölgesinde ,toner dolum hizmetinde marka bağımsız tüm yazıcıların toner bakım ve dolum hizmetini vermekteyiz.Toner dolum ihtiyacınızı karşılayacak tüm ekipman ve tecrübeye sahip olan SGS BİLİŞİM size bu alanda da hizmet vermektedir.

Toner dolum yanında,toner satış,toner bakım,orijinal ve muadil toner satışı da yapmaktayız.

Tüm notebook markalarının satış ve servisi Hizmeti SGS BİLİŞİM teknik personeli tarafından laptoplarınıza tamir ve bakım hizmeti sunmaktayız.Her Marka laptop Batarya ve Adaptörleri stoklarımızda mevcuttur.

Dolum hizmeti verdiğimiz toner markaları;

Hp toner,samsung toner,brothertoner,sharp toner,ricoh toner,xerox toner,epson toner,oki toner,develop toner,lexmark toner,canon toner,develop toner satış,muadil satış ve orijinal toner satış hizmetleri.

yazıcı tamir onarımWhatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.